19:00, 07.10.2020

Чим учасники конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я" вразили суддів?

Вже втретє у Приазов'ї визначають найкращих педагогів. Змагання проходять за підтримки Групи Метінвест.

поділитись:
Чим учасники конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я" вразили суддів? - фото 1

74 учасники та лише один переможець. Гран-прі - подорож за кордон - виборола вчителька української мови та літератури Тетяна Глебова. За звання боролася третій рік поспіль і на цей раз - перемогла.

«Прагніть не до успіху, а до цінностей, які він дає. Це досвід, це така мотивація, це підтримка колег і друзів, і сім'ї. У мене тільки син є, але він настільки мені допомагав готувати відео. Одразу питали, куди збираюся у подорож? - Я не очікувала, подорож не планувала. Думаю, хоч би якщо я у десятці, потрапити у фіналістів, у топ оці три, які будуть давати, хоч би на це», - каже переможниця Тетяна Глебова.

Унікальні уроки та завжди різні. Змагання, вікторини, та навіть квести і переважно - на свіжому повітрі. Так викладає свій предмет Тетяна Глебова.

«Коли ми працюємо всі разом, у команді не можна такого близького контакту, тут на вулиці, вони один до одного ближчі. Вони полюбляють працювати у групах, у парах, командах. Тому для них це уроки, які їх надихають і мотивують, так як і мене», - каже вчителька.

Такі заняття до вподоби й самим учням. У 15 школі пані Тетяна працює вже більше двох років. Окрім викладання предметів, ще й на посаді заступниці директора.

«Сучасний, креативний вчитель. Вчитель нових технологій, який дає дітям поштовх до знань, до досліджень, до експериментів. Я хочу сказати, що вона навчає дітей виходити із зони комфорту і на цьому не зупинятися і йти лише у перед і навіть бути задоволеними від власних оцінок», - зазначає директорка школи №15 Тетяна Лугова.

Участі у конкурсі "Найкращі вчителі Приазов'я" від Групи Метінвест, підтримали й колеги Тетяни Глебової.

«Діти вчаться у неї - оцього ентузіазму, ініціативності, творчості. І взагалі вона, як людина приємна, з нею приємно спілкуватися. На уроках і малюють, і співають, і танцюють, і в конкурсах беруть участь. Вона взагалі захоплює кожного учня вивчення української мови», - розповідає колега переможниці Тетяна Бакулєва.

Додає - такі вчителі надихають своїми результатами, продовжують розвивати нову українську школу, розробляють сучасні методики та готують учнів до олімпіад.