18:41, 02.10.2020

У Маріуполі привітали педагогів

Напередодні Дня працівників освіти, педагогів вітали теперішні учні та колишні вихованці.

поділитись:
У Маріуполі привітали педагогів - фото 1

Свій перший День вчителя у школі зустрічає хореографка Марія Кучерук. Десять років - танцює та у свої 19 вже навчає цьому дітей.

«Коли я була у школі я ніколи не могла подумати, що я буду працювати потім вчителем, а думала, що буду хореографом у якійсь студії. Але так склалося і мені це дуже подобається. Діти дуже активно сприйняли, вони дуже раді займатися хореографією, немає таких хто сидить, їм дуже цікаво і їм подобається», - каже Марія.

Все життя віддала улюбленій роботі вчителька англійської Валентина Гринбер. Сьогодні вже у п'ятдесятий раз відзначає професійне свято.

«Адже дійсно, це день, коли всіх вчителів вшановують, всіх вчителів згадують. І найголовніше в цей день вони навіть дозволяють нам в цей день трішечки відпочити. Тому що у нас в цей день зазвичай самоврядування і діти допомагають нам вести заходи, ми правда з ними заздалегідь готуємося до проведення уроків, але саме цей день вони люблять», - розповідає учителька.

Привітав викладачів і міський голова Вадим Бойченко. Вручив грошові сертифікати майже 30 педагогам та подарував ключі від квартир.

«З ним ми вперше, з учителем, починаємо стаємо людьми. З ним ми вперше, з учителем, ми починаємо любити. Любити нашу сім'ю, любити наше місто Маріуполь. Ви для нас завжди були, є і залишаєтеся символом професіоналізму і кращих людських якостей», - наголосив міський голова Вадим Бойченко.

Усього житло отримали 5 працівників освіти.