19:15, 15.10.2020

Найкращі вчителі Приазов'я. Які педагоги дійшли до фіналу конкурсу

Близько 100 учасників та лише 5 переможців. В Маріуполі підбили підсумки конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я 2020" від Групи Метінвест. Cеред призерок - Валентина Ушмодіна. Вона викладає українську мову та літературу у Нікольському.

поділитись:
Найкращі вчителі Приазов'я. Які педагоги дійшли до фіналу конкурсу - фото 1

Урок літератури у сьомому класі. Викладає його Валентина Ушмодіна. Саме вона стала однією з призерок конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я" від Групи Метінвест. Розповідає, і хоча про такий результат мріяла, на нього не очікувала.

"Це було такої супер несподіванкою, я дуже задоволена тим, як закінчився цей конкурс саме для мене. Це дало мені можливість проявить якісь свої професійні таланти. Проаналізувати свою діяльність, знайти плюси і мінуси в себе, щоб не стоять на місці, розвиватися далі", - каже призерка конкурсу.

Цього року у конкурсі брали участь 74 педагоги. Їх оцінювало журі, до якого входили освітяни з усієї країни. Радіє за вчительку й Арсеній. Бо Валентина Ушмодіна його матуся. Та зізнається, вдома вона трішки інша.

"Вона весь час робить уроки зі мною, готує, пере. Вона добра", - каже син.

Конкурс "Найкращі вчителі Приазов'я" проходить втретє за підтримки Групи Метінвест. Переможниця отримала сертифікат на подорож. А призери - сучасні планшети.

У гімназії Валентина Ушмодіна працює понад 10 років. Колеги називають її запальною. Адже вона завжди тримає всіх у тонусі. І хоча, на думку своїх учнів, вона вже перемогла, наступного року вчителька знову змагатиметься у конкурсі.

"Ніхто не застрахований від першого місця в наступному році. Я думаю, із задоволенням візьму участь, якщо буде, чим похвалитися і поділитися зі своїми колегами", - каже Валентина.

Та додає, більш за все на участь у таких конкурсах мотивують учні. Адже у своїх педагогів вірять та дуже за них вболівають.