16:50, 09.10.2020

Кращі вчителі Приазов’я, хто вони?

Понад 100 учасників і 5 призових місць. В Маріуполі визначили переможців конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я 2020" від Групи Метінвест. Серед них - і вчителька біології та хімії Наталя Зіброва.

поділитись:
Кращі вчителі Приазов’я, хто вони? - фото 1

Наталя Зіброва працює у 69 школі-ліцеї. Викладає хімію та біологію вже чверть століття. Цього року жінка перемогла у новій номінації "Шана" конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я" від Групи Метінвест. Каже, у змаганні між педагогами взяла участь уже вдруге. Обидва рази потрапила у топ-50.

«Я не очікувала, коли вперше вийшла на сцену: квіти, дипломи, сертифікати, грошовий сертифікат отримала. Нас всіх, десятку, викликали на сцену. А потім, коли оголосили переможця, взагалі не очікувала і дуже вдячна всім моїм виборцям, як то кажуть, всім моїм батькам, учням, колегам дуже дякую», - каже вчителька.

Також пані Наталя - класна керівниця десятого класу. Учні пишаються її перемогою.

«Вона є дуже хорошим учителем біології та хімії. Якщо, наприклад, на уроці я щось, або інший учень не розуміє, вона не важко може ще раз пояснити і питає. Якщо щось незрозуміло, то можна ставити їй питання. Вона із задоволенням відповість на них», - каже школяр Олексій Максименко.

«Вона завжди приходить в школу з посмішкою на обличчі і передає її нам. І коли вона проводить урок, дуже цікаво сидіти і слухати те, що вона розповідає. Тому що вона завжди готує презентації, показує нам і вдома весь час готується до наших уроків», - розповідає учениця Валерія Горнова.

У номінації "Шана" оцінювали роботу педагога без його участі. Заявки надходили від адміністрації шкіл, батьківських комітетів та учнів.

«Наталя Володимирівна є випускницею цієї школи. І в цій школі пройшла великий шлях від піонер-вожатої до вчителя вищої категорії, старшого вчителя. Завжди себе проявляла як особистість творча, креативна, завжди була прикладом і авторитетом для батьків, учнів, колег», - зазначає заступниця директора школи-ліцею №69 Олена Сичова.

За перемогу у номінації "Шана" Наталя Зіброва отримала планшет від Групи Метінвест. А також виграла подарунок від генеральних директорів маріупольських меткомбінатів. Його розіграли серед усіх учасників на церемонії нагородження.