12:50, 15.02.2020

Велика аварія в Центральному районі

Без світла, води і тепла може залишитися частина міста. На перетині Митрополитської і Будівельників стався обвал каналізаційного колектора. Для усунення аварії задіяні всі необхідні служби міста.

поділитись:
Велика аварія в Центральному районі - фото 1

Всі сили направлені на те, щоб оперативно усунути аварію. Задіяні співробітники «Водоканалу», РЕМ, Тепломережі, райадміністрації, рятувальники Рятувальною аварійно-водолазної служби, КП «МТТУ» і патрульної поліції.

Директор ДРЖКІ Ігор Бабек розповів, що колектор споруди 60-х років. Обслуговує три райони міста: Центральний, Приморський і Кальміуський. Його глибина залягання сягає близько 7 метрів.

«Водоканал проводить роботи по розкриттю обвалу. Задіяна техніка «Водоканалу», «Зеленбуду» і «Тепломережі». Докладається максимум зусиль для усунення аварії в оперативні терміни».

Також для безпечного проведення робіт, тимчасово відключать високовольтну лінію.

«Для проведення всіх робіт необхідно наблизитися до високовольтної опори підстанції «Місто-1». У зв'язку з цим тимчасово знеструмлять Гавань, Слобідку, центр міста і будинки в районі «Кірова», - зазначив фахівець РЕЗ.

За словами директора ККП «Маріупольтепломережа» Дмитро Мірошниченко, є ймовірність того, що знеструмлять і 4 котельні. Вони забезпечують теплом центральну частину міста, які межують «квадартом»: вул. Лавицького, Італійська, Мітрополісткая і ДОСААФ. Розглядається можливість підключення дизельних генераторів, щоб забезпечити теплом домогосподарства.

Голова Центрального району Володимир Петров розповів, що в приватному секторі на Новоселівці підтоплено близько 10 будинків. На місці працюють представники райадміснітарціі і матроси-водолази рятувальної аварійно-водолазної служби.

«Організовані заходи щодо закриття вимоїн і точок, які пускають стоки у двори людей. Роблять все можливе, щоб направити дану воду виключно по вулицях в зливову каналізацію, яка знаходиться в районі магазину «Орбіта» в ЖМР «Кірова». Створимо додаткову комісію, яка буде проходити по адресам, щоб розуміти збиток і допомогу домовласникам», – підкреслив Володимир Петров.

Жителів просять по усіх необхідних питань звертатися в Службу «15-55» та Центральну районну адміністрацію (пр. Миру, 29б).