18:45, 17 вересня

У мікрорайоні "Східний" ввели в експлуатацію насосну підсилювальну станцію

Нова насосна станція забезпечить безперебійне водопостачання для майже 30 тисяч споживачів у мікрорайоні "Східний" та прилеглих селищах.

поділитись:
У мікрорайоні "Східний" ввели в експлуатацію насосну підсилювальну станцію - фото 1

Олімпійська, 221. Відтепер чотири школи, чотири дитсадочки та один дитячий будинок зможуть отримувати питну воду. Збудували станцію за кошти міського бюджету та за підтримки ЮНІСЕФ і Уряду Німеччини, які надали механічне та електронне оснащення. Вартість проєкту 13,3 мільйони гривень. З них 4,8 мільйони – кошти ЮНІСЕФ.

Один з головних напрямків роботи ЮНІСЕФ - забезпечення гідних санітарних та гігієнічних умов для постраждалих від конфлікту.

Під час заходу голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін передав Водоканалу ліцензію на програмно-апаратний комплекс для управління системами.

Аби підвищити рівень життя містян, підприємство продовжить відновлювати комунікації. Тож, невдовзі подібні станції з’являться і в інших районах. А вже скоро насосна станція "Олімпійська" постачатиме воду, зокрема, до прилеглих селищ: Сопиного, Сартани та Лебединського.