10:30, 01.08.2020

Надувні матраци - вороги безпеки на воді

За буйки - не запливати! Ані на колах, ані на матрацах. Адже саме ці аксесуари, хоча і користуються популярністю серед відпочивальників, можуть також і нашкодити.

поділитись:
Надувні матраци - вороги безпеки на воді - фото 1

Арсенію - п'ятнадцять. Хлопець приходить на пляж щодня і завжди бере із собою матрац, адже з ним купатися - веселіше.

Пан Юрій на морі з онуком. Говорить, у хлопчика є подвійний захист - навіть, якщо пливуть на матраці.

Обов'язково рятувальний жилет

Проте далеко все одно не відпливають, бо чоловік досі пам'ятає випадок, коли у відкритому морі відпочивальники пробули на матраці цілу добу.

Ярослав приїхав із Житомира. І хоча в його місті моря немає, як поводитися на матраці, - знає. Та каже, далеко - не піде, бо плавати - не вміє.

Які буйки, так зайшли просто полежать.Во-перше, ми з дітьми приїхали, по-друге, я сам плисти туди навіть не буду, і сам їх туди не пущу - єто правіла. Море не прощає помилок.

Натомість, пан Сергій знає, що робити, якщо побачить такого плавця на далекій відстані.

Треба викликати рятівників.

І ось перший - далеко від берега. А за декілька метрів його може винести течією до відкритого моря. Тож рушаємо на допомогу разом із рятувальниками.

Чоловіка - врятували. Садимо на катер, а матрац - веземо на кормі і повертаємося до станції рятувальників, адже це - спланована операція і всі в безпеці.

"Рятувальники спостерігають і патрулюють вздовж зон купання. У 46 випадках рятувальники підходили на катері і повертали, як називають в народі, "матрацників". Заплили на матраці на відстань понад 100 метрів - піддали своє життя небезпеці."

Рятувальники нагадують, безпечна відстань від берега - 75 метрів. Саме її достатньо, аби відпочити із здоволенням.