13:34, 04.08.2020

В Україні з’явилася інтерактивна мапа безпеки на дорогах

Міністр інфраструктури повідомив про створення та запуск мапи щодо безпеки дорожнього руху в різних областях України

поділитись:
В Україні з’явилася інтерактивна мапа безпеки на дорогах - фото 1

Тому кожен може стежити за покращенням безпеки дорожнього руху в своєму регіоні. Відтепер на Cервісі відкритих даних транспортної галузі з’явився новий розділ, який містить актуальну інформацію про покращення безпеки дорожнього руху.

«Безпечні та якісні дороги в Україні – наш пріоритет. У цьому році ми відновлюємо рекордну кількість кілометрів автошляхів, тому повинні, перш за все, дбати про безпеку людей на дорогах. 5% всього Дорожнього фонду (цьогоріч це 3,2 млрд грн) передбачені на фінансування Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху. І ми її виконуємо. Щоб кожен міг слідкувати за покращенням безпеки дорожнього руху у своєму регіоні, ми запустили окремий розділ на сервісі відкритих даних транспортної галузі. І будемо надалі працювати над максимальною прозорістю і відкриттям даних в галузі», – зазначив Владислав Криклій.

Перейти на мапу можна за лінком https://bi.e-transport.gov.ua/road-safety. На ній у реальному часі можна побачити всі об’єкти інфраструктури, які створені для підвищення безпеки дорожнього руху.

В Україні з’явилася інтерактивна мапа безпеки на дорогах - фото 23338

Також є дані про будівництво пішохідних переходів і кільцевих розв’язок, встановлення автономного освітлення для покращення видимості у вечірні проміжки часу, облаштування острівців безпеки, світлофорів.