19:25, 06.11.2020

У Маріуполі з'явилися ще 242 кисневі точки

Група Метінвест продовжує допомагати медпрацівникам у боротьбі з коронавірусом. Нині наше місто - єдине, де кисень є в таких об'ємах.

поділитись:
У Маріуполі з'явилися ще 242 кисневі точки - фото 1

Через другу хвилю коронавірусу кількість захворілих, які перебувають у стаціонарах, - збільшується чи не щодня. Усі медзаклади, що приймають таких пацієнтв, металурги Групи Метінвест оперативно обладнали киснепроводами. Так, у лікарні №4 додали 90 точок у три відділення.

«Кисень є майже не найголовнішим фактором для успішного результату цього захворювання. У нас зараз 105 кисневих точок, тобто стільки хворих ми можемо одночасно приймати. На щастя, поки не все ці точки зайняті, але на випадок погіршення ситуації ми з якимось запасом готові», - розповів директор міської лікарні №4 Володимир Жигіль.

Продукція кисневого цеху меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест створюється на французькому обладнанні, відповідає держстандартам і відрізняється високим ступенем очищення, розповідає начальник цеху Євген Качановський.

«Зробили по 30 точок підключення в терапії з установкою шафи для зберігання 60 балонів - повних і порожніх. Також зробили по 20 балонів для розгойдування, аналогічну роботу виконали в хірургії міськлікарні №4. І також зробили в пологовому будинку нашому Лівобережному роботу по підключенні 30 ліжок під кисень», - зазначив начальник кисневого цеху ММК "Азовсталь" Євген Качановський.

З початку року іллічівці надали десятьом медичним закладам майже 100 кубометрів необхідного кисню. У жовтні, за ініціативою лікарів, ці об'єми збільшилися.

«Цілодобовий оборот балонної продукції і підключення, постійна подача і контроль за киснем за даними відділенням. Орієнтовно 20 літрів в хвилину на одного хворого. Ми розраховували на максимальний відбір кисню, це десь 310 балонів на добу саме на 3 відділення - хірургія, терапія і пологовий будинок, тобто виходить на одне відділення порядку 102-105 балонів», - наголосив Євген Качановський.

Також додаткові кисневі точки з'явилися ще в двох лікарнях Маріуполя. Металурги Групи Метінвест продовжують безкоштовно постачати до медзакладів міста кисень в необхідних об'ємах для ефективного лікування пацієнтів з коронавірусом і пневмонією.