12:13, 14.05.2020

У Маріуполі з'явиться дитячий регіональний інфекційний центр

На сьогодні в місті вирішено питання з облаштуванням ще двох нових сучасних відділень дитячої інфекційної, які увійдуть до складу дитячого регіонального центру.

поділитись:
У Маріуполі з'явиться дитячий регіональний інфекційний центр - фото 1

Сьогодні, 14 травня, у межах об'їзду міського голови Вадима Бойченка, показали, як проходить реконструкція дитячих інфекційних відділень на території міської лікарні №4. Вони увійдуть до складу Дитячого регіонального інфекційного центру, який з'явиться в Маріуполі по завершенню реконструкції.

У Маріуполі з'явиться дитячий регіональний інфекційний центр - фото 16801

 

За словами мера, одне сучасне відділення в нашому місті вже є, з'являться ще два. Нині саме ведуться ремонтні роботи. Загальна вартість проєкту 17 мільйонів гривень. 7 млн. виділили з міського бюджету, ще 10 млн. надала компанія Метінвест.

Крім відремонтованих будівель і нових палат, тут з'явиться реанімаційне відділення, розповів Володимир Жигіль - ​​головний лікар ​​МЛ№4. За його словами, дуже важливо мати дитячу реанімацію під одним дахом із іншими відділеннями. Оскільки, в разі погіршення стану маленького пацієнта, не потрібно його транспортувати до іншої лікарні.

За словами Вадима Бойченка, з'явиться на території дитячого інфекційного центру власний діагностичний центр, а також сучасна бактеріальна лабораторія. Для того, щоб хворі діти могли отримати тут повний спектр медичних послуг і швидше одужати.

 

Завершити реконструкцію та запустити новий центр обіцяють наступного року.