20:00, 15.06.2020

У Маріуполі з'явиться ще одна опорна школа та сучасний дитячий садочок

Очільник Донеччини перевірив хід ремонту. Створення опорної школи №26 у Маріуполі та сучасного дитячого садочка №117 відбувається у рамках державного проєкту "Велике будівництво".

поділитись:
У Маріуполі з'явиться ще одна опорна школа та сучасний дитячий садочок - фото 1

 

Вже майже рік у маріупольській школі №26 триває ремонт. Зараз тут білять, штукатурять, замінюють труби.

«Хочеться зауважити, що школа була побудована в 63 році, основна будівля. І друга будівля була прибудовано в 83 році. За всі ці роки ремонт капітальний не робити зовсім», - наголошує директор школи №26 Микола Чайкін.

Навчальний заклад - стане опорним. Аби тут змогли сісти за парти якомога більше школярів - будівлю розширять. Фарбувати її будуть у теплі кольори.

«Вид школи дизайнерський - це скандинавський стиль».

Роблять усе якісно та швидко, запевняє мер Маріуполя.

«Ми цей проект закінчимо своїми силами, дофінансуємо з міського бюджету. У грудні відкриємо 26 школу», - каже Вадим Бойченко.

 

Наступне місце візиту Павла Кириленка - дитсадок №117. Його лагодили майже два роки.

«Тут все по-новому, від посуду, до якогось інвентарю до нових комунікацій. Фактична потужність нашого закладу 225 дітей, прийняти будемо намагатися якомога більше», - розповіла Анна Яковлєва, завідувачка дитсадка № 117

Нові меблі та іграшки. На вулиці - родзинка закладу. Замість гойдалок - музичні інструменти.

 

Та перед тим, як сюди прийде малеча - приміщення мають ввести в експлуатацію. Тобто підключити до електрики та водопостачання. А також підтвердити документально, що в будівлі можуть займатися дошкільники. З цим пообіцяв допомогти очільник Донеччини.

«Це питання буде вирішене і він буде введений в експлуатацію після зняття всіх карантинних обмежень, дітки зможуть піти в цей садок», - пообіцяв голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

Чиновники сподіваються, що вже у вересні тут буде гамірно від дитячого сміху.