20:41, 23 жовтня

У Маріуполі з’являться мобільні кисневі пункти

Закупка потужної лабораторії, створення мобільних ковідних бригад, облаштування у лікарнях додаткових кисневих точок. Маріуполь готується до погіршення епідемічної ситуації.

поділитись:
У Маріуполі з’являться мобільні кисневі пункти - фото 1

Першу кисневу лінію у лікарні №4 встановили ще навесні. 35 ліжок, якими спочатку майже не користувались. Проте зараз усі вони зайняті на сто відсотків, каже головний лікар.

«Повинні бути готові до того, що кількість людей, які потребують кисневої підтримки, буде рости. І в зв'язку з цим прийнято рішення звернутися за допомогою до "Метінвесту", щоб нам кількість ЦИХ точок збільшили. Це 90 точок в нашій лікарні. Це хірургічне відділення, терапевтичне відділення і пологове відділення», - каже головний лікар ЦПМСД №4 Володимир Жигіль.

Підготовку до встановлення мобільних кисневих пунктів металурги розпочали відучора. Паралельно із залиттям фундаменту триває монтаж обладнання. Адже термін роботи дуже стислий.

«Завершення очікується 28 числа. Устаткування і рампа готуються. Уже обладнання замовлено, воно закуповується. Те, що ми можемо зробити мобільно, швидко і оперативно, тому що розуміємо, що дуже важлива швидкість в цьому - це ось таке рішення з мобільною станцією, яка ставиться безпосередньо біля будівлі, де будуть знаходитися пацієнти», - каже начальник відділу з енергоефективності комбінату "Азовсталь" Андрій Грьомін.

Також роботи тривають у 9 лікарні та інфекційному відділенні лікарні швидкої допомоги. Крім цього, підприємства Групи Метінвест виділили персонал для обслуговування мобільних станцій. Оскільки зараз в кожній лікарні щодня використовують біля ста балонів кисню.

«Інвестуйте додатково 15 млн. Гривень в додаткові точки підключення кисню. Це буде 230 постів. І в цілому в місті буде 323 додаткових місця, які будуть забезпечувати, якщо буде така необхідність гостра, тяжкохворих киснем», - зазначив директор із персоналу комбінату "Азовсталь" Костянтин Войцеховський.

Також для боротьби з хворобою Метінвест підтримує створення регіонального центру для дітей на базі Маріупольської міської лікарні №4. На ремонт відділень закладу вже направлено близько 10 мільйонів гривень.