13:58, 28.10.2020

«Україна 24» готує масштабний спецефір «Америка обирає 2020» з Євгенієм Кисельовим

У день президентських виборів у США, 3 листопада, Євгеній Кисельов на телеканалі «Україна 24» проведе спецефір «Америка обирає 2020», у якому цілу ніч наживо відстежуватиме, як американці обирають нового главу держави

поділитись:
«Україна 24» готує масштабний спецефір «Америка обирає 2020» з Євгенієм Кисельовим - фото 1

У вівторок, 3 листопада, Америка обиратиме нового Президента. За крісло глави держави боротимуться чинний лідер країни Дональд Трамп і колишній віце-президент Джо Байден.

«Передвиборча кампанія і гучні дебати між кандидатами на пост Президента відбулися попри пандемію коронавірусу. Також у жовтні американці мали змогу проголосувати достроково, основне ж голосування заплановано на 3 листопада. Ми підготували спецефір «Америка обирає 2020», який триватиме всю ніч, аби першими наживо відстежувати і висвітлювати увесь процес президентської виборчої гонки у США. «Америка обирає 2020» розпочнеться на телеканалі «Україна 24» 3 листопада о 23:00. Наші ведучі, журналісти заздалегідь відправились в Америку і розгорнули там спеціальні студії, аби побачити й порівняти, як здійснюють волевиявлення американці у різних куточках країни. Вони робитимуть ексклюзивні включення у прямому ефірі із виборчих дільниць Вашингтона, Флориди, Нью-Йорка, Каліфорнії, Маямі, Чикаго, Філадельфії тощо. А ми на інтерактивній карті у київській студії оперативно відображатимемо результати голосування. І вже вранці, наприкінці ефіру, сподіваюсь, зможемо одними з перших назвати ім’я нового Президента Сполучених Штатів», – розповів Євгеній Кисельов, автор і ведучий проєкту «Реальна політика з Євгенієм Кисельовим» на телеканалі «Україна 24».

Крім того, до ефіру долучатимуться авторитетні американські журналісти та політологи з різних куточків країни, які коментуватимуть специфіку процесу виборів безпосередньо зсередини.

Не пропустіть 3 листопада з 23:00 год на телеканалі «Україна 24» спецефір Євгенія Кисельова «Америка обирає 2020».