18:42, 19 вересня

У наметах партії Блоку Вадима Бойченко стартувало фото-голосування за проекти розвитку

Блок Вадима Бойченко запустив новий формат голосування за запропоновані партією проекти розвитку Маріуполя. У двох наметах партії можна підтримати одну з ініціатив, сфотографувавшись з відповідною селф-табличкою.

поділитись:
У наметах партії Блоку Вадима Бойченко стартувало фото-голосування за проекти розвитку - фото 1

Намети розташовані біля ТРЦ «Україна» і в районі зупинки «Площа Свободи». У волонтерів є таблички з назвами проектів, які стали лідерами акції «Голосуємо за розвиток Маріуполя». Обрані проекти увійдуть до передвиборчої програми партії. Команда Блоку Вадима Бойченка має намір виконати їх протягом наступних п'яти років.

Щоб голос був зарахований, необхідно зробити фото з табличкою, а далі обрати один з варіантів:

1. Надіслати фотографію на сторінку Блоку Вадима Бойченка в Facebook або Instagram

2. Розмістити фото на своїй сторінці Facebook або Instagram з хештегом #Блок_Вадима_Бойченка або відзначити сторінку @block.vadyma.boichenka

3. Також фото можуть зробити агітатори в наметі й переслати на сторінку Блоку Вадима Бойченка.

Перші маріупольці вже скористалися такою можливістю. Разом з ними акцію підтримали депутати міської ради від фракції Блоку Вадима Бойченка Володимир Курський і Ольга Пікула.

«За допомогою голосування Блок Вадима Бойченка обговорює з маріупольцями ті проекти, які їм цікаво побачити в нашому місті. Новий формат голосування охопить ще більше жителів, а головне - приверне молодь до вибору проектів і майбутнього Маріуполя. Для нас важливо врахувати думку кожного», - зазначив Володимир Курський.
У наметах партії Блоку Вадима Бойченко стартувало фото-голосування за проекти розвитку - фото 26904

 

Підтримати проекти можна також на офіційному сайті Блоку Вадима Бойченка в розділі «Наші пріоритети».