12:35, 19 серпня

У парку Петровського активісти "Зеленого центру Метінвест" привели до ладу джерело

Також активісти зміцнили навіс та відремонтували лавки біля джерела.

поділитись:
У парку Петровського активісти "Зеленого центру Метінвест" привели до ладу джерело - фото 1

Кальміуський район, парк Петровського. Це джерело облаштували близько двадцяти років тому. Відтоді місцеві регулярно набирають тут собі воду - для господарських потреб.

Біля джерела є і лавочки, і лісосмуга. Тож жителі використовують це місце і для відпочинку. Щоправда, деякі ставляться до нього недбало - смітять та ламають комунікації. Та й каркас навісу вже застарів. Ініціаторкою приведення території до ладу стала школярка Ангеліна, активістка «Зеленого центру Метінвест»

«Мені дуже подобається цей парк, тому що він знаходиться в тіні від дерев, тут приємно відпочивати з родиною або друзями, займатися спортом».

Дівчина звернулася з пропозицією толоки до проєкту "Допомога кожному" від "Зеленого центру Метінвест". Підтримали її вихованці "Зеленого паростка" - та інші учні четвертої школи.

Школярі прибрали сміття та пофарбували комунікації. А спеціалісти "Зеленого центру" укріпили колони навісу, змонтували лоток для відводу води, замінили зламані дошки на лавочках та встановили ще одну.

До проєкту "Допомога кожному" можна звернутися за п'ятьма напрямками - проведення толок, придбання будматеріалів для ремонту під'їздів або енергозберігального освітлення, закупівля знаряддя для дитячих та спортивних майданчиків, встановлення поштових скриньок. Пропозиції прийматимуть у "Зеленому центрі Метінвест" до 30 листопада.