18:45, 24.06.2021

У Маріуполі триває будівництво першого в Україні сталевого дому

Нові квартири будують для медиків, освітян, правоохоронців і металургів. У багатоповерхівці житимуть 120 маріупольських сімей.

поділитись:
У Маріуполі триває будівництво першого в Україні сталевого дому - фото 1

Унікальний для країни будинок розташували у Приморському районі. Він матиме два під'їзди та різну поверховість. Нині підрядники займаються зведенням фундаменту - з металу та залізобетону.
Фахівці стверджують, близько ста років дім не потребуватиме капітального ремонту. Такий спосіб будівництва, популярний за кордоном, для України - новий. Метал - підприємств Групи Метіневст. Усього планують передати на будмайданчик більше 300 тонн продукції.

Житимуть в нових квартирах переселенці, які працюють в галузі освіти, медицини та в силових структурах, повідомили у міськраді. Також квартири отримають металурги. Проєкт підтримує і народний депутат України Вадим Новинський.

«Керівництво міста має таку авторитетом серед центральних властей, що все те, що подається як проекти, - приймається і Маріуполю завжди величезну повагу в столиць», - сказав народний депутат.

Площа будівництва - понад 7 тисяч квадратних метрів. Зроблять парковку та дитячі майданчики. На першому поверсі відкриють магазини та офіси. Завершити роботи планують наступного літа.