В Україні за добу зафіксовано більше тисячі випадків COVID−19

Після чергового антирекорду статистика захворілих на коронавірусну хворобу не йде на спад, зокрема й на Донеччині

У країні підтвердили за добу 1090 нових випадків. Додалося хворих і в Донецькій області. 16 інфікованих виявили:

- 6 у Слов'янську (10-річний хлопчик, чоловіки 41 і 72 років, 9-місячна дівчинка та жінки 42 і 63 років);
- 5 у Краматорську (чоловіки 20 і 69 років та жінки 40, 57 і 79 років);
- 2 в Маріуполі (чоловік 48 років і 61-річна жінка);
- 1 у Мангушському районі (чоловік 57 років);
- 1 у Миколаївці (чоловік 45 років);
- 1 у Черкаській ОТГ (жінка 69 років).

Серед хворих, виявлених у Краматорську, є одна медпрацівниця, як зазначив голова облдержадміністрації Павло Кириленко.

В Україні з початку карантину COVID-19 підтвердили в 69 884 осіб. За даними Центру громадського здоров’я за добу одужало – 598 пацієнтів, померло – 20.

#Коронавірус #МОЗ #Статистика

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
На Чернігівщині посадовцю селищної ради висунули підозру за вимагання хабаря в розмірі понад 1 мільйон гривень за оренду земельної ділянки | УНН
Збройні сили Росії здійснили напад на енергетичні об'єкти в п'яти регіонах, повідомляє Міністерство енергетики. | Головні новини України
Російські збройні сили прагнуть відрізати Гуляйполе з північного сходу: аналітики ISW оприлюднили стратегічні наміри ворога. Дивіться карту.
Теги