20:30, 12.05.2020

У Маріуполі - новий тролейбусний маршрут. Коли транспорт з’явиться і на околицях міста?

Новий тролейбусний маршрут у Маріуполі йде від порту до 23-го мікрорайону. Він об'єднує Приморський і Центральний райони.

поділитись:
У Маріуполі - новий тролейбусний маршрут. Коли транспорт з’явиться і на околицях міста? - фото 1

 

Сьогодні на перші рейси вийшли нові автівки - з другої партії куплених у Білорусі. 5 з 15 нових тролейбусів працюватимуть на новому маршруті №7. Рештою замінять старі на інших. Кондукторка Ірина Бажина через послаблення карантину очікує збільшення пасажирів.

«Попит є. У нас там було 25 місць, тут я дивлюся 26 місць у нас посадочних. Просяться ще, звичайно, буває і черги стоять», - каже кондукторка Ірина Бажина.

Тролейбус з'єднає Приморський та Центральний райони. Їхатиме від зупинки Донецький юридичний інститут до 23 мікрорайону.

«Зараз ми відроджуємо цей маршрут. Протяжність маршруту - 9 км. Час рейсу - 40 хвилин. Інтервал на сьогоднішній момент орієнтовно в годину пік буде становити 15 хвилин», - зазначив директор департаменту транспорту та зв'язку Василь Клат.

Усього вулицями міста вже курсують 27 нових тролейбусів. Ще з Білорусі мають доставити 45 автівок, кажуть у департаменті. Через карантин остання партія прибуде в жовтні. Тоді співвідношення кількості комунального та приватного транспорту стане 70 на 30 відсотків.

«Цей процес буде, все-таки, у нас безперервним. І бачимо на сьогодні, що то приватні перевізники, які пішли сьогодні з ринку в зв'язку з карантином, Чи не витримала, - Ми повинні будемо заміщати цей транспорт в подальшому», - розповів заступник міського голови Сергій Захаров.

Замінятимуть і маршрутки, які їздять у віддалені райони. Чиновники обіцяють реалізувати стратегію до кінця року.