20:12, 27.05.2020

Для «Маріупольавтодору» та «МТТУ» придбали нову техніку

На оновлення техніки для будівництва доріг з міського бюджету виділили понад 100 мільйонів гривень.

поділитись:
Для «Маріупольавтодору» та «МТТУ» придбали нову техніку - фото 1

Сучасні машини для якісної роботи. Комунальники кажуть, з сучасним мінітрактором працювати легше.

«Обладнаний він кондиціонером, взимку - з опаленням. Тобто в кабіні водія навантажувача приємно і комфортно працювати», - каже начальник гаража МТТУ Володимир Молотов.

6 нових агрегатів в управлінні купили торік. На ці машини витратили понад 10 мільйонів гривень. Перед тим, як сісти за кермо такої техніки, комунальники слухають інструктаж.

«Раніше ми виконували це старим 25-річним екскаватором білоруського виробництва і тільки ковшем. Продуктивність збільшилася раз в п'ять», - зазначає начальник МТТУ Віталій Донєв.

А в «Маріупольавтодорі» тепер є сучасна машина для нанесення розмітки. Комунальники працюють не тільки з фарбою, а й з холодним пластиком.

«За час п'ять кілометрів розмітки вона по прямій робить дуже легко. І два кілометри в годину - це холодним пластиком», - каже директор ККП "Маріупольавтодор" Дмитро Чучмай.
«На сьогодні це важливо з точки зору тих людей, які працюють на цих агрегатах. Ми створюємо сьогодні якісне робоче місце, з гідною заробітною платою, для того, щоб наші маріупольці якраз знаходили себе на цих робочих місцях виключно в нашому місті», - наголосив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Невдовзі в управлінні планують закупити ще декілька одиниць нової техніки.