14:41, 11 вересня

15 нових тролейбусів приїхали до Маріуполя

У Маріуполі триває реалізація транспортної стратегії. Надійшла чергова партія тролейбусів із Білорусі. Техніку додадуть на популярні маршрути та створять новий.

поділитись:
15 нових тролейбусів приїхали до Маріуполя - фото 1

Новий тролейбусний маршрут №3 з'єднає мікрорайон Західний та залізничний вокзал. Додадуть техніку і на інші рейси. А вже у жовтні запустять автівки з автономним ходом - електробуси.

15 нових тролейбусів приїхали до Маріуполя - фото 26386

 

Ще 15 нових тролейбусів приїхали до Маріуполя з Білорусі. Оснащені кондиціонерами, з низькою підлогою та обладнанням для підрахунку пасажиропотоку.

«Споживання електроенергії у цього тролейбуса на порядок нижче, ніж у тих, які ми використовували в минулі роки. Це дасть нам можливість економити витрати по електроенергії, направити ці гроші на інші, не менш глобальні цілі», - розповідає начальник МТТУ Віталій Донєв.

Придбали машини за спільним проєктом міськради та Європейського банку реконструкції та розвитку. Вони стануть на новий маршрут та посилять інші.

«Дві машини додаються ще на 12 маршрут, дві машини на 13 маршрут, по одній машині на маршрут 317 і №15. Дві машини, я вже сказав, на 3 маршрут, і одна машини теж на ж / д вокзал - це 11 маршрут», - розповів директор департаменту транспорту та зв'язку Василь Клат.

Зараз фахівці розробляють транспортну модель розвитку до 2030 року. Враховуватимуть пасажиропотік і ключові об'єкти на маршруті.

«Ключове, що ми створюємо транспортну послугу для населення, де у фокусі уваги ми тримаємо людини. Заходячи в цей тролейбус, там є важлива чорненька коробочка, яка і визначає, скільки одиниць техніки буде на лінії на тому чи іншому маршруті, коли графіком починатися, коли йому закінчуватися, цей лічильник рахує кількість людей», - розоповів міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

До кінця 2020 року в Маріуполь приїде останні 15 автівок. Усього їх закуплено 72.