14:30, 15 жовтня

У прифронтовому селищі Водяне відновили електропостачання

ДТЕК Донецькі електромережі відновив електропостачання повітряної лінії 10 кВ в прифронтовому селищі.

поділитись:
У прифронтовому селищі Водяне відновили електропостачання - фото 1

 

Селище Водяне було знеструмлено на початку жовтня через обрив проводів лінії Калинівка - Лебединське в результаті шквального вітру. Оскільки воно знаходиться в «сірій зоні», для проведення відновлювальних робіт були необхідні додаткові узгодження з СЦКК (Спільний центр контролю і координації з питань припинення вогню), залучення представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та ОБСЄ.

Як тільки компанія отримала всі необхідні узгодження, фахівці приступили до робіт з відновлення електропостачання. Усунули обриви проводів у двох прольотах повітряної лінії 10 кВ. Зараз всі жителі Водяного з надійним електропостачанням, – повідомляє пресслужба ДТЕК Донецькі електромережі. Також в Бахмутському районі замінили силовий трансформатор трансформаторної підстанції прифронтового селища Травневе. Це дозволило поліпшити електропостачання для 68 домогосподарств.

Крім того в жовтні ДТЕК Донецькі електромережі відновив електропостачання прифронтових селищ Луганське і Тарамчук, в серпні 17 населених пунктів в Покровському і Волноваському районах, знеструмлених в результаті бойових дій.