19:20, 10.08.2020

У Приморському районі триває капітальний ремонт 4 амбулаторії

На медичну доступність - понад 16 мільйонів гривень. В амбулаторії вже замінили всі інженерні комунікації, вікна, двері. Зараз оновлюють внутрішні приміщення.

поділитись:
У Приморському районі триває капітальний ремонт 4 амбулаторії - фото 1

4 амбулаторія розташована на «Черьомушках». Ремонт триває. Поки - оновлюють стіни та мережі. У планах - відремонтувати покрівлю, встановити пожежну сигналізацію, вентиляцію, оновити фасад, облаштувати зелену зону та дитячий майданчик.

«У дворі, там, де ви звернули увагу, сосни, красиві. У соснах облаштувати дитячий майданчик. І, найголовніше, пропонуємо окремий в'їзд з паркомісцями, щоб не було одного під'їзду».

Після капремонту установа стане сімейним центром. Тут обслуговуватимуть 7 тисяч дорослих та 3 тисячі юних маріупольців.

«Тенденція йде до збільшення. Людям зручно, оскільки на Нахімова добиратися важко. Тут на Черемушках велика кількість населення, і люди розуміють і говорять, ми перейдемо сюди. Мало того, у нас є транспорт медичний, який у віддалені райони везе лікарів до пацієнта. Це дуже важливо», - каже головна лікарка амбулаторії Наталя Сапліна.

Також планують облаштувати зону очікування: стіни пофарбують у яскраві кольори, закуплять м'які меблі, пуфи, Іграшки. Встановлять медичне обладнання. Мета проєкту - створити комфортні умови для роботи лікарів та обслуговування пацієнтів, наголосив міський голова Вадим Бойченко.

«У фокусі уваги перебуває, звичайно ж, людина. Ми хочемо дати якісну послугу населенню, медичну послугу, щоб ми не боялися ходити до сімейного лікаря, щоб ми отримували якісний і, головне, своєчасний діагноз», - зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Закінчити всі роботи планують уже у вересні.