У садочку Маріуполя відкрили сучасну сенсорну кімнату

129 садочок став переможцем у програмі "Бюджет громадської участі". Відтепер понад 200 юних маріупольців мають можливість проводити час із користю для здоров'я.

У садочку - 4 інклюзивні групи для дітей із особливими освітніми потребами. З ними працюють учитель-логопед, дефектолог, реабілітолог та психолог. Аби заняття були максимально корисними, розробили проєкт сенсорної кімнати та стали активними учасниками програми "Громадський бюджет", розповідає завідувачка Яна Виноградова.

«Це психологичне розвантаження, це дрібна моторика рук, це якась пізнавальна уява, адже вони можуть різні малюнки малювати, ілюстрації. Ну, вони дуже задоволені».

"Громадський бюджет" працює з 2018 року. За цей час реалізували сотні проєктів, ініціаторами яких були маріупольці. Прийом заявок на 2021 рік відкритий. Тож, якщо у вас є цікава ідея, - звертайтеся до департаменту економіки та беріть участь у програмі.

#Маріуполь #новини Маріуполя #Громадський бюджет

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Axios представив мирний план США, який передбачає відмову України від участі в НАТО та територіальні компроміси на користь Росії.
Росія здійснила атаку на Україну за допомогою ударних безпілотників, повідомляють Повітряні сили.
Протягом дня російські військові здійснили більше 60 атак на Нікопольщину: внаслідок обстрілів загинула жінка, також є постраждалі - повідомляє місцева влада.
Теги