17:51, 02 липня

У Старому Криму розпочав роботу мобільний ЦНАП

Загалом спеціальний фургон буде обслуговувати три селища біля Маріуполя. Що потрібно, аби покрити більше населених пунктів? Та які послуги відтепер доступні жителям?

поділитись:
У Старому Криму розпочав роботу мобільний ЦНАП - фото 1

Перша зупинка мобільного ЦНАПу у Старому Криму. Це один з десяти пересувних комплексів на Донеччині, які придбали завдяки допомозі ПРООН та обладміністрації. Усередині фургону - чотири робочих місця й термінал для оплати послуг. Центр доступний і для відвідувачів з інвалідністю.

У Старому Криму розпочав роботу мобільний ЦНАП - фото 42335

 

За словами міського голови Маріуполя Вадима Бойченка, пересувний ЦНАП - це лише початок програми доступності для віддалених районів громади. Наступним кроком може стати мобільна медична лабораторія.
Спеціалісти кажуть, мобільний офіс за якістю послуг майже не відрізняється від стаціонарного. Поки що мобільний ЦНАП обслуговуватиме жителів трьох селищ: Старого Криму, Покровського та Бердянського. В них живуть близько восьми тисяч громадян.

Нині сформовано графік роботи офісу на тиждень. У подальшому фургон буде їхати туди, де лишили більше запитів. Записатись на прийом можна на сайті Маріупольського ЦНАПу, по телефону або ж за допомогою сіті-бота Назара.