18:52, 07 жовтня

У Маріуполі скорочують дні роботи садочків, а школи можуть перевести на дистанційку

Скоротять графік роботи садочків та можуть перевести усі школи на дистанційку. У Маріуполі зростає кількість школярів, хворих на Ковід-19 та ГРВІ. Понад тисяча учнів вже навчаються вдома.

поділитись:
У Маріуполі скорочують дні роботи садочків, а школи можуть перевести на дистанційку - фото 1


У департаменті освіти щодня моніторять епідситуацію у закладах та вже планують впроваджувати обмеження.

У школі №26 цього тижня на дистанційних заняттях два класи. Понад 80% робітників школи вакциновані, проте і це не гарантує, що працюватимуть без змін. Адже хворіють діти. Та усі вчителі до дистанційного навчання готові, запевняють у навчальному закладі.

Поки в інших класах заняття тривають без обмежень. Про повне закриття школи ще не говорять. Бо кількість захворілих не перевищує поріг.

«Якщо буде більш ніж 20%, які захворіли, вся школа переводиться на дистанційне навчання. В нашій школі ситуація не така складна, як в інших школах, але ми вже бачимо зростання і, на жаль, захворювання на Ковід», - зазначає в.о. директора школи №26 Наталія Кузурман.

Але в деяких школах ситуація протилежна. Понад тисяча учнів вже займаються вдома. Крім того, що діти хворіють, у закладах холодно. Батьки припускають, що саме через це міськрада хоче впровадити карантин.
У профільному департаменті інформацію спростовують. Занепокоєні тільки здоров'ям школярів і вчителів.

«Департамент освіти щоденно проводить моніторинг відвідуваності учнів закладів освіти. На сьогодні в нас закрито 53 класи по Ковід і 24 класи у зв'язку з захворюваністю на ГРВІ», - зазначає спеціалістка департаменту освіти Тетяна Крутолевич.

Тим часом, у соцмережах поширюють інформацію про повне закриття закладів. Мовляв, на дистанційку можуть відправити усі школи з 18-го жовтня. У міськраді такі повідомлення коментувати відмовились, бо остаточне рішення ще не прийнято.