20:35, 22.07.2021

Вчителі та вихователі Маріуполя мають вакцинуватися до 1 вересня

Таке повідомлення від заступника міського голови поширили у мережі цього тижня.

поділитись:
Вчителі та вихователі Маріуполя мають вакцинуватися до 1 вересня - фото 1

 

У міськраді пояснюють, роблять усе можливе, аби попередити хвилю пандемії восени. Тож, чи справді педагогів змушують робити щеплення та кому препарати можуть нашкодити?

До початку навчального року мають вакцинуватися щонайменше 75% вчителів. Інакше - впровадять дистанційну освіту. Таке повідомлення педагогам від заступника міського голови Олександра Кочуріна поширили в мережі. Думки маріупольців з цього приводу розділилися.

Повідомлення отримала і директорка 63-ї школи. Тетяна Екзархо говорить, вона вакцинувалася ще у червні. Нині 35 працівників її закладу вже імунізувалися. Наразі готують списки для масового щеплення, яке організують на базі однієї зі шкіл. Сама ж керівниця чекає на другу дозу препарату.

Погіршення епідситуації через новий штам коронавірусу медики прогнозують восени. Тому, аби мінімізувати захворюваність у школах і садочках, чиновники радять освітянам зробити щеплення.

Усього у Маріуполі вже вакциновано понад 23 тисячі містян.

Нагадаємо, по буднях зробити щеплення можна в будь-якому центрі первинної медико-санітарної допомоги. У п'ятницю та суботу в центрі вакцинації на базі 5-ї школи на Лівобережжі. Також усі вихідні охочих імунізують в спортивному комплексі "Іллічівець".