11:30, 20.06.2021

У зоні ООС пройшли навчання спецпризначинців

Вони не мають сторінок у соцмережах, а рідні зазвичай не здогадуються де, та ким вони працюють. Бійці спецпідрозділу «А» СБУ – їхні будні це надскладні завдання та спецоперації зі знешкодження терористів. І часто - саме у зоні ООС, на передовій.

поділитись:
У зоні ООС пройшли навчання спецпризначинців - фото 1

Тренування проходили у Авдіївці. За легендою диверсанти підірвали головний стратегічний об'єкт міста - коксохімічний завод. Це не що інше як тероризм. Тож роззброїти і затримати зловмисників - завдання елітного спецпідрозділу СБУ. Мусять це зробити швидко і без втрат серед місцевого населення.
Саме до таких бойових ситуацій бійці спецпідрозділу “А” СБУ готуються за сотні кілометрів від прифронтової зони на полігонах.

Це - їхні будні. Причому під грифом секретно. Навіть близькі друзі не знають, де і ким працюють хлопці. Вони не ведуть обмереж і не показують обличчя на камеру. Щоб не давати зайвих козирів ворогу.

Лише за минулий рік бійці центру спеціальних операцій «А» СБУ провели понад 1200 спеціальних операцій. Більшість - у прифронтовій зоні чи на лінії вогню!