20:45, 13.06.2019

Українська армія взяла під повний контроль Мар’їнку

Українська армія взяла під повний контроль Мар’їнку 13.06.2019

поділитись:
Українська армія взяла під повний контроль Мар’їнку - фото 1

Частина міста, яку донедавна частково контролювали бойовики, тепер знову під українським прапором. І нарешті тут буде тихо, запевняють армійці. Зараз - облаштовують нові позиції біля самого Донецька.


Частину Мар’їнки, від якої рукою подати до селища Трудовські та Донецька. Ще з 2014 року її контролювали бойовики. Противник тут почувався безкарно – обстрілював армійців, проводив розвідку. Та віднедавна все змінилося. Однієї ночі українські розвідники облаштували нові позиції на околиці. І тепер ця, колись сіра зона, фактично перетворилася на тил.

Від просування армійців виграли не лише ті, хто жив у сірій зоні, а й уся Мар’їнка. Тепер лінія зіткнення - далеко від житлових кварталів.

А от для армійців, навпаки – небезпека обстрілів зросла. Зокрема, із забороненої зброї. Та кажуть, свідомо йшли на цей ризик, розуміючи, що так буде ліпше для городян. Уже кілька разів нові позиції намагалися штурмувати диверсанти. Та марно.

Військові поступово просуваються подалі від Мар’їнки. Навесні бійці цієї ж бригади взяли під контроль ферми на околиці міста. Тепер мріють іти далі.