10:35, 06 січня

Українські школи можуть підключитися до безкоштовного електронного щоденника та журналу

Восени 2020 року в країні почали тестувати новий сервіс для впровадження в навчальних закладах електронного щоденника та електронного журналу.

поділитись:
Українські школи можуть підключитися до безкоштовного електронного щоденника та журналу - фото 1

Випробування модуля E-Journal закончілися, заявили в Міністерстві освіти. Тепер підключитися до сервісу і використовувати його безкоштовно можуть навчальні заклади країни.

Як це зробити?

Крок 1.

Установа освіти спрямовує на електронну адресу ДНУ «Інститут освітньої аналітики» (ejournal@iea.gov.ua) запит про підключення з обов'язковим зазначенням інформації:

- регіон (область)
- місто / ОТГ;
- назва навчального закладу із зазначенням його ID в системі ДИСО;
- ЄДРПОУ навчального закладу;
- ПІБ відповідальної особи (адміністратора)
- електронну адресу відповідальної особи (адміністратора)
- телефон відповідальної особи (адміністратора).

  •  
  • Крок 2. ДНУ «Інститут освітньої аналітики» розглядає звернення, створює в E-Journal адміністратора для даного навчального заведіня з відповідними правами доступу.


    Крок 3. Система E-Journal автоматично генерує права доступу і направляє запрошення на вказану електронну адресу адміністратора навчального закладу.

    Крок 4. Відповідальна особа, отримавши права доступу, авторизується в системі і починає роботу.

    Новий сервіс відкриває доступ до даних про учнів, розкладу уроків, списки відвідування, домашні завдання тощо. Інформація буде вноситися вчителями, а за допомогою логіна і пароля батьки і учні зможуть отримати доступ до неї. Крім того, в режимі оналйн в електронному щоденнику можна будеть побачити інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень його успішності, коментарі та поради вчителів, а також отримувати завдання, стежити за розкладом тощо.

    Подібні сервіси вже є в Україні, але вони платні. Тому не набули масового поширення.