17:38, 12 лютого

Укріпити імунітет можна не лише вітамінами

На ринках і в супермаркетах можна знайти те, що діє краще - за будь-який медпрепарат. Наприклад, авокадо нормалізує тиск, а буряк - покращує роботу шлунка. Що ще треба мати у власному холодильнику?

поділитись:
Укріпити імунітет можна не лише вітамінами - фото 1

Узимку найбільше в попиті - цитрусові. Бо, стверджують покупці, там ударна доза вітаміну С, яка рятує від застуди. А ще на прилавках - ліки з вулика - мед. Трилітрова банка стане щонайменше в 370 гривень.
Аби зміцнити імунітет можна пропити й вітаміни в пігулках, говорять провізори. Але вживати їх варто лише за призначенням лікаря.

Та найкраще боротися з браком поживних речовин у організмі допоможе збалансоване харчування, зазначають медики. Рекомендують урізноманітнити меню. Наприклад, додати до раціону сезоні овочеві салати. Буряк покращить роботу шлунка, а печінки - морква.

Якщо організму бракує вітамінів, імунітет слабшає, попереджають лікарі. Вживати цибулю або часник варто, проте в міру, наголошують медики. Проте це лише профілактичні методи, якщо ви захворіли - зволікати не варто, мерщій до лікаря.