12:50, 30.12.2019

Укрзалізниця відновила рух приміських поїздів на дільниці Фенольна — Скотувата

З 2014 року рух на цій ділянці не здійснювався.

поділитись:
Укрзалізниця відновила рух приміських поїздів на дільниці Фенольна — Скотувата - фото 1

Сьогодні за маршрутом вирушив перший поїзд. Загалом на поновленій дільниці курсуватимуть дві пари приміських електропоїздів.

За словами керівника компанії, Укрзалізниця наразі активно працює над відновленням залізничного сполучення у східному регіоні України.

«Крім призначення поїздів далекого сполучення, які з’єднують схід країни з іншими регіонами, ми розвиваємо і місцеві залізничні перевезення. Так, ще влітку залізничники відновили рух на дільниці Волноваха — Південнодонбаська. А вже зараз, напередодні новорічних та різдвяних свят, що дуже символічно, ми відновлюємо рух до станції Скотувата», — повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Для відновлення безпечного курсування поїздів на цій дільниці працівники регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» спільно з фахівцями штабу ООС, головним управлінням Національної поліції України в Донецькій області та за сприяння Донецької обласної військово-цивільної адміністрації перевірили та підготували інфраструктуру.

Зокрема відновили пошкоджений обстрілами фасад будівлі вокзалу Скотувата, систему опалення та внутрішнє оздоблення. Для забезпечення безпеки пасажирів та організації роботи відділу поліції встановлено додатковий паркан, організована система відеоспостереження.

Також на дільниці Скотувата — Фенольна відремонтовано пристрої сигналізації та зв’язку. Укладено пішохідний перехід на 35 км ПК 10 перегону Скотувата — Петруньки.

Джерело: Укрзалізниця