»Укрзалізниця» запустила продаж квитків в Viber і Telegram

Чат-боти компанія презентувала сьогодні. Крім покупки квитків для пасажирів "Укразлізниці" відкриваються і інші можливості.

Тепер через бота в Viber чи Telegram можна замовити їжу під час поїздки в поїзді, подивитися розклад поїздів, повернути куплені квитки і налаштувати нагадування про прибуття, затримку або скасування поїзда, подивитися номер шляху куди прибуває потрібний поїзд і багато іншого. Зараз сервіс працює в тестовому режимі.

Оплата квитків буде здійснюватися безпосередньо в боті без перенаправлення на інші сайти. Для цього можна прив'язати свою платіжну карту в електронному гаманці, а також використовувати сервіси Google Pay, Apple Pay і Viber Chatbot Payments. Поки купити квитки можна тільки на потяги "Інтерсіті +".

#Укрзалізниця #білет

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Російські війська завдали удару по шахтоуправлінню ДТЕК у Дніпропетровській області: один працівник загинув, а п'ятеро отримали поранення.
Російські війська завдали удару по шахтоуправлінню ДТЕК, що призвело до серйозних пошкоджень -- Delo.ua
У Харківській області безпілотник здійснив напад на дрезину Укрзалізниці, яка проводила ремонтні роботи.
Теги