19:39, 11.06.2021

Університет Метінвест-Політехніка планують відкрити наступного року

Виш збираються відкрити у Маріуполі. Перші студенти мають сісти за парти вже наступного року. Які перспективи ще обіцяють молоді?

поділитись:
Університет Метінвест-Політехніка планують відкрити наступного року - фото 1

Стипендія, навчання із практикою на виробництві та робота, одразу по закінченню вишу. І це матимуть випускники першого недержавного гірничо-металургійного університету Метінвест-Політехніка.

Розвиток освіти в Україні та підготовка фахівців високого рівня. Про можливості для молоді після отримання диплому у першому недержавному гірничо-металургійному університеті Метінвест-Політехніка розповіли студентам Української академії лідерства.

Політехніку створюють у партнерстві з провідними міжнародними компаніями. Спеціальності за якими навчатимуть, затребувані не лише на підприємствах Групи Метінвест, а й по всій країні.

Випускники Політехніки без роботи не залишаться. Їм обіцяють вакансії з конкурентною зарплатою одразу по закінченню вишу. А студентів навчатимуть найкращі викладачі-практики регіону.

Щороку компанія Метінвест заохочує молодь до навчання на технічних спеціальностях за допомогою різних мотиваційних програм.