20:10, 21 вересня

Уперше в Маріуполі відбувся турнір зі спортивного кидання ножів

У турнірі "Залізний фенікс" змагалися військові, поліцейські, піхотинці, воїни-інтернаціоналісти, прикордонники та десантники.

поділитись:
Уперше в Маріуполі відбувся турнір зі спортивного кидання ножів - фото 1

 

Завдання було просте - влучити в ціль та отримати максимальну кількість балів. За словами організаторів, їхня мета - популяризація здорового способу життя та підтримка фізичного виховання молоді. Всі учасники - отримали грамоти, а переможці - пам'ятні кубки та медалі.

«Метання ножа, це не просто якесь хобі, в реальності воно дуже добре лікує організм. Тобто ми працюємо в розслабленому стані, у нас працюють практично всі групи м'язів, розслаблений хребет і за рахунок цього ми підтримуємо себе в хорошій фізичній формі», - розповів президент Федерації спортивного кидання ножів і сокири Олександр Смирнов.

 

«Підтримуємо наш молодь, підтримуємо спорт в нашому місті, природно стоїмо на тому. щоб його тільки розвивати. Чим більше ми будемо проводити такі змагання, тим більше у нас буде таких яскравих чемпіонів, заслужених спортсменів і міцних хлопців серед молоді», - зазначив організатор змагань Артем Саркісян.