20:49, 09.04.2020

Увага! На час карантину підвищили субсидію

На час карантину - підвищена субсидія. Виплати перерахують згідно нових норм користування комунальними послугами. А тим, хто втратив роботу, обіцяють, що отримати допомогу стане легше.

поділитись:
Увага! На час карантину підвищили субсидію - фото 1

Пані Людмила отримує субсидію. Каже, про те, що в квітні додадуть грошей - чула.

«Була розмова. Говорили, а там хто їх знає, як вони вважають за потрібне чи ні. Ну як я раніше отримувала, так і зараз отримую, без змін», - каже пенсіонерка Людмила.

В управлінні соцзахисту пояснюють, за рішенням Кабміну в Україні підвищили соціальні нормативи при нарахуванні субсидії: на воду, світло та газ, який не використовується для опалення. Ця норма діятиме весь період карантину. Проте, кошти люди отримають не відразу.

«Ті люди, які отримують субсидію в магнетизувати вигляді, вони в кінці травня отримають субсидію збільшену з урахуванням перерахунку. В середньому від 150 до 300 гривень відбулося збільшення», - зазначив директор Департаменту соціального захисту населення Андрій Ремпель.

Наразі прийом громадян в установі заборонений. Тож, спеціалісти працюють із документами, які отримали поштою або онлайн.

«Тут ми обробляємо документи, які нам привозять з фронт-офісів. І в даній ситуації - ці документи приймають онлайн. Зараз ми робимо масовий перерахунок з 1 березня. У зв'язку з карантином, були збільшені соціальні норми громадянам», - в.о. начальника відділу призначень житлових субсидій Оксана Чулець.

А тим, кого під час карантину звільнили з роботи - отримання субсидій спростили.

«При призначенні субсидії враховується не їхній дохід за попередні 6 місяців, а розмір допомоги по безробіттю», - зазначив Андрій Ремпель.

А ще на період пандемії уряд заборонив позбавляти громадян житлових субсидій.