18:28, 07 вересня

Увага! Шахраї!

Невідомі видають себе за співробітників Фонду Ріната Ахметова і незаконно збирають персональні дані.

поділитись:
Увага! Шахраї! - фото 1

На гарячу лінію Фонду Ріната Ахметова надійшло повідомлення з міста Олександрія Кіровоградської області про шахраїв, що представляються співробітниками Фонду і, пропонуючи працевлаштування у благодійній організації, незаконно збирають персональні дані людей.

Фонд Ріната Ахметова наголошує: організація займається винятково благодійною діяльністю і його представники ніколи не збирають документи фізичних осіб в обмін на обіцянку влаштувати таких осіб на роботу. Будьте уважні! Співробітники Фонду не звертаються до громадян у приватному порядку і не збирають персональні дані, а також не здійснюють поквартирні обходи. Допомога Фонду надається на благодійній основі, тобто безкоштовно. Допомогу від Фонду Ріната Ахметова можна отримати тільки після офіційного звернення на гарячу лінію Фонду, - йдеться у заяві прес-служби Фонду.

Якщо до вас звертаються особисто або надходять підозрілі дзвінки від нібито співробітників Фонду, повідомляйте про це на гарячу лінію 0800509001 та звертайтеся до правоохоронних органів.