15:08, 23 червня

В Маріуполі мешканка багатоповерхівки створила у квартирі птахівню

20 голубів у однокімнатній квартирі. Мешканці маріупольської багатоповерхівки жаліються на сусідку. Жінка вже декілька років тримає вдома голубів. Жителів непокоїть сморід та антисанітарія.

поділитись:
В Маріуполі мешканка багатоповерхівки створила у квартирі птахівню - фото 1

 

Людмила Шуміхіна носить маску не лише на вулиці. Каже, все через те, що сусідка влаштувала в своїй оселі справжню птахівню.

«Ми всі сидимо вдома, нам не можна виходити. І ось постійно скупчення ось цього смороду. Голуби, двадцять голубів, двадцять штук в однокімнатній квартирі. Вона бере їх на вулиці. Вони підбирають хворих голубів, приносять додому, лікують їх і залишають в квартирі», - каже мешканка будинку.

Пернаті наражають їх на небезпеку, - вважають мешканці.

«Будь-який орнітолог скаже, що ці птахи є рознощиками всіляких захворювань, які досить небезпечні для життя людей. Люди зверталися в поліцію, але знову ж таки, немає судової ухвали - немає входу в квартиру. На звернення мешканців, на бесіди з мешканцями мешканець не реагує», - зазначає голова ОСББ Олена Сосюк.

Вдома господарку застати не вдалось. Однак голубів чутно і через двері. Поспілкуватися з жінкою телефоном також не вийшло.
У поліції підтверджують - скарги від сусідів до них надходили.

«9 квітня за вказаною адресою виїжджав екіпаж патрульної поліції. Нажаль, поспілкуватися та об'єктивно оцінити обстановку у квартирі, де перебувають птахи, не вдалося, адже власниця двері не відчинила. Тому заявниці рекомендовано звернутися із заявою до дільничного офіцера для подальшого з'ясування обставин», - зазначила пресофіцерка управління патрульної поліції в Донецькій області Ольга Артюхова.

У районній адміністрації звернення вже зареєстрували та обіцяють: найближчими днями за адресою навідається спеціальна комісія.

«Обов'язково візьмемо держспоживслужбу і голову ОСББ, адміністративно-технічну інспекцію і підемо на місце, поговоримо, подивимося, що там за ситуація. Всі птахи повинні бути щеплені, повинні своєчасно показуватися ветеринара», - запевнив голова Центральної райадміністрації Володимир Петров.

За словами чиновника, в мешканців наразі є два виходи з ситуації: взаємна згода або судова тяганина.