11:15, 21 вересня

В Маріуполі ще приймають заявки у проєкт «Допомога кожному»

Енергозберігальне освітлення, відремонтована покрівля та утепленні стіни. "Зелений центр Метінвест" продовжує реалізовувати проєкт "Допомога кожному". Нині роботи тривають у будинку на вулиці 9-ї Авіадивізії та у дитячому садочку, на Лівобережжі.

поділитись:
В Маріуполі ще приймають заявки у проєкт «Допомога кожному» - фото 1

 

Вулиця 9-ї Авіадивізії, 32. Модернізація системи освітлення тут вже на фінальній стадії. Голова ОСББ пан Ігор розказує: понад 30 років цим будинком ніхто не займався. Керівні компанії деінде поштучно замінювали ліхтарі, але бажаного результату це не давало. Тому довелося брати ситуацію у власні руки.
Відтепер, завдяки "Зеленому центру Метінвест", тут є датчики руху та спеціальні лампи, які дозволять зекономити на електроенергії. А ззовні встановлюють прожектор, що буде освітлювати подвір'я, аби вночі забезпечувати роботу відеокамер.

А у дитячому садочку № 46, "Казка", триває ремонт приміщення, де розташована рамка управління теплом. Долучився до нього й народний депутат України Вадим Новинський. За словами керівництва, будівля потребувала негайного відновлення.

«Ми звернулися до Зеленого центру за допомогою і нам допомогли будматеріалами. Це приміщення потребувало термінового ремонту вже, бо щілини були, видувало. Спочатку протікав дах, але нам його зробили і ось після цього назріло вже питання, щоб відремонтувати стіни, стелю», - каже завідувачка дитячого садка №46 Оксана Лука.

Завершити роботи планують вже за два тижні. Загалом на проєкт "Допомога кожному" від "Зеленого центру Метінвест" надійшло понад 200 звернень. Нині ж видадуть матеріали для реалізаціі 39 проєктів, 13 - на фінальній стадії, а 5 вже виконані. Прийом заявок триватиме до листопада.