14:15, 07.12.2021

В Маріуполі засудженим умовно допомагають повернутися до нормального життя

Шанс виправити помилки та почати життя наново. У службі пробації засудженим умовно допомагають працевлаштуватися, поліпшити побутову ситуацію, отримати медпослуги та адаптуватися до суспільства. Як триває процес під час пандемії?

поділитись:
В Маріуполі засудженим умовно допомагають повернутися до нормального життя - фото 1

 

У Центрі пробації Приморського району на обліку понад 600 засуджених. Ці люди раніше скоїли кримінальне порушення. Проте за рішенням суду відбувають покарання умовно. Саме тут їм надають психологічну та соціальну підтримку, відправляють на виправні роботи та допомагають усвідомити помилку.

Співробітники центру наголошують, кожен заслуговує на ще один шанс. І саме метод пробації забезпечує баланс між покаранням, можливістю на виправлення та інтересами суспільства.

«Ми проводимо з особами, які перебувають на обліку, соціально-виховну роботу. В рамках цієї роботи, у разі потреби, може бути надана психологічна підтримка. Якщо у людини є потреба у працевлаштуванні, ми також в рамках працевлаштування виступаємо як посередники з Міським центром зайнятості, даємо людині направлення», - зазначає начальниця центрального райвідділу філії ДУ "Центр пробації" у Донецькій області Світлана Пересічна.

В умовах пандемії - працюють у звичайному режимі. Дотримуються дистанції, використовують засоби індивідуального захисту та по змозі просять приходити засуджених у різний час.