20:00, 18 жовтня

В маріупольських центрах масової вакцинації – аншлаг

Через карантинні обмеження сотні охочих прийшли за препаратом. Та потрапили до величезної черги. Скільки часу доводиться чекати на щеплення? І чи вдовольнить місто такий попит?

поділитись:
В маріупольських центрах масової вакцинації – аншлаг - фото 1

Біля торговельного центру Маріуполя від самого ранку черги з охочих імунізуватися. Ірина простояла понад дві години. Потім дізналася - потрібна їй вакцина закінчилася.

"У мужа через месяц юбилей, мы хотели провести его за границей, это первое. Второе - у меня работа связана с постоянными выездами. А CoronaVac не является международной вакциной. То есть он мне не походит, мне нужно делать AstraZeneca хотя бы. Я уже о Pfizer даже не мечтаю", - каже жінка.

До пункту вакцинації медики пропускають групами по десять осіб.
Разом із цивільними чекають і військові. Медик-доброволець
Відсьогодні у цей торговельний центр пускають лише за зеленими ковід-сертифікатами. А ще охочих вакцинуватися. Їх сьогодні зо двісті осіб. Такої черги від початку кампанії з вакцинації у Маріуполі ще не було.

Для містян розвернули декілька наметів, де медики імунізують. Якщо минулого тижня тут робили близько ста щеплень, то сьогодні - понад п'ятсот. Аби впоратись із напливом, центри вакцинації працюватимуть довше.

"Сегодня центр уже работает не до четырёх часов, как ранее. Центр будет работать до 18:00. Рассматриваем возможность открыть дополнительный центр вакцинации", - зазначив директор департаменту охорони здоров'я міської ради Маріуполя Андрій Ремпель

Однак це також додаткове навантаження на медиків, говорять чиновники. Адже сьогодні від ковіду лікуються амбулаторно понад три тисячі маріупольців.