18:45, 25 травня

В одному з будинків Маріуполя на технічному поверсі заживо замурували голубів

Через убитих таким чином голубів виник конфлікт в одному з ОСББ Приморського району. Хтось із сусідів вважає: голова вчинив не гуманно. Інші, навпаки, не хочуть, аби птахи розводили в будинку бруд і сморід.

поділитись:
В одному з будинків Маріуполя на технічному поверсі заживо замурували голубів - фото 1

В пастці під дахом будинку опинилися сотні голубів. Мешканка будинку Ірина розповідає, з півтора тижні голова їхнього ОСББ вирішила закрити вентиляцію - аби птахи не залітали під дах і не заважали мешканцям.

«Ми відсунув сміттєкамери, як змогли. Зробили щілину, і я побачила там голубів, писк пташенят був на той момент. Після того, як голуби були замуровані, я полізла в сміттєпровід, він був забитий. І там сидів живий голуб. Я полізла його дістала, через дві години ситуація повторилася», - розповідає жінка.

Рятувати голубів пані Ірина намагалася разом із сусідами. Каже, виманювали птахів водою. Такими діями голови обурена бо, зауважує, мешканці були впевнені, що перед закриттям вентиляції, пернатих звідти виженуть.

Та в цьому будинку є й ті, хто навпаки радіє замурованим вентиляціям. Бо вважають, через птахів у будинку з'явилися таргани. Сама ж голова ОСББ наголошує, що пернатих там немає.

Ми - теж не побачили. Адже "вікно для голубів" задули будівельною піною. Зоозахисники ж запевнили - проблему можна було б вирішити раніше.

«Грати ставили з даху, спускалися на страхувальних стрічках. Поки людина один виганяє відразу ставиться решітка. І заодно, можна було почистити те, що накопичилося з часів спорудження будинку. Я вважаю так, але не в такий спосіб, це просто варварський спосіб, як на мене. Тобто люди їх замурували і проблема вичерпана? Є», - наголошує зоозахисниця Ірина Кошкіна.

Зараз ж декілька решіток уже зняли. На випадок, якщо живі птахи вилетять. Проте - тепер продовжують селитися нові. Люди ж подали заяву до поліції - за жорстке поводження з тваринами. Правоохоронці звернення прийняли лише за порушення санітарних норм. Нині триває перевірка.