20:05, 17 березня

В Україні підвищили штрафи за порушення правил дорожнього руху

Керування напідпитку, перевищення швидкості, залишення місця ДТП та перехід дороги у невстановленому місці. Тепер за всі ці порушення суми штрафів суттєво збільшилися. Зокрема - і для пішоходів.

поділитись:
В Україні підвищили штрафи за порушення правил дорожнього руху - фото 1

Відсьогодні штраф за перехід дороги у невстановленому місці з 51 гривні підвищився до 255. За керування автівкою напідпитку - 17 тисяч та позбавлення прав на один рік. Якщо ж водій попався на порушенні вже втретє протягом року - 51 тисяча гривень, позбавлення прав на 10 років та конфіскація машини. А ДТП у стані сп'яніння з потерпілими - вже кримінальне правопорушення - від 3 до 12 років в'язниці.

Перевищення швидкості тепер коштуватиме керманичу від 340 до 1700 гривень. Штрафи за порушення ПДР підвищили, щоб попередити дорожньо-транспортні пригоди, розповідають правоохоронці.

«Вчора вночі нетверезий водій в Лівобережному районі потрапив в ДТП. На щастя, нікого він не зачепив. Здійснив наїзд на стовп, сам залишився цілий, але автомобіль розбив. Тому, щоб такого не відбувалося, було прийнято рішення керівництвом країни та Верховної ради підняти штрафи», - каже пресофіцер патрульної поліції Андрій Молокоєдов.
Не оминули зміни й велосипедистів. Для них штраф за порушення правил тепер складатиме 340 гривень.