09:20, 08 січня

В Україні ввели жорсткий карантин. Нагадаємо, що заборонено

Зимовий локдаун в Україні буде діяти до 24 січня.

поділитись:
В Україні ввели жорсткий карантин. Нагадаємо, що заборонено - фото 1

У цей період заборонено роботу кафе, ресторанів і барів (крім доставки і на винос), магазинів непродовольчих товарів, непродовольчих ринків, кінотеатрів, фітнес-клубів, спортзалів, басейнів, театрів і ТРЦ. На дистанційне навчання відправили школярів і студентів, крім дитячих садів і спеціальних навчальних закладів. Також заборонені всі масові заходи.

Торговельним мережам під час локдауна дозволяється продавати продукти харчування за умови, що не менше 60% їх площі призначені для торгівлі продуктами. Також дозволяється торгівля ліками, медичними товарами, засобами гігієни, засобами зв'язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, побутовою хімією і друкованою пресою, пальним. Всі інші товари - тільки доставка.

Також дозволено працювати банкам, поштовим службам, медичним і ветеринарним установам, АЗС (без зон харчування), ремонт майстерням автомобілів, салонам краси тільки під запис.

Органам виконавчої влади в період з 11 до 22 січня 2021 року включно рекомендовано встановити для працівників режим дистанційної роботи.

Більше про те що дозволено і заборонено:

В Україні ввели жорсткий карантин. Нагадаємо, що заборонено - фото 33333