20:00, 21 жовтня

Вадим Бойченко проінспектував відремонтовану частину вулиці Набережної

Вантажівки, екскаватор та інша спецтехніка, а також змінене дорожнє покриття. Міський голова, також, оцінив оновлений автопарк комунальних підприємств.

поділитись:
Вадим Бойченко проінспектував відремонтовану частину вулиці Набережної - фото 1

 

Вулиця Набережна. Нещодавно тут замінили асфальт, бордюри та дорожні знаки. Встановили бар'єрну огорожу, нанесли пластикову розмітку та створили стоянку. Наступного року обіцяють зробити три так звані "розриви" в паркані, аби уникнути заторів. Також хочуть облаштувати тротуар та велодоріжку. Крім того, планують розпочати часткову реконструкцію проспектів Миру, Металургів та Перемоги, тож з'явилася необхідність відкрити ще один асфальтний завод - зазначив міський голова.

У муніципалітеті запевнили - пам'ятають і про постміст. Один з варіантів - поточний ремонт дорожнього покриття. Це дозволить зберегти переправу на той час, поки відбуватиметься реконструкція об'їздних шляхів, аби не створити транспортний колапс.

Також комунальники закупили спецтехніку, зокрема, 20-тонний самоскид.

Мер Вадим Бойченко додав: наступного року планують придбати й машини для очистки річок, аби привести до ладу Кальчик.

У муніципалітеті також нагадали про програму "Місто без околиць" та запевнили - з часом в усіх віддалених куточках Маріуполя з'явиться якісне дорожнє покриття.