17:02, 02.12.2020

Вадим Новинський привітав новий склад місцевої влади у Маріуполі

Народний депутат України Вадим Новинський привітав з обранням і початком роботи новообраних міського голову Маріуполя Вадима Бойченка, голову Маріупольського районної ради Степана Махсму, а також депутатів Маріупольської міської та районної рад.

поділитись:
Вадим Новинський привітав новий склад місцевої влади у Маріуполі - фото 1

Нардеп відвідав першу сесію Маріупольського районної ради, де депутати склали присягу.

«Коли читали текст присяги - там сказано, що ви будете керуватися інтересами жителів Маріупольського району. Політична боротьба повинна відійти на другий план, а перед вами повинна бути одна задача - захищати кожного жителя Маріупольського району і допомагати їм. Їх інтереси повинні бути на першому місці. За останні п'ять років ми побачили у Маріуполі справжнє економічне та муніципальне диво. Жодне місто нашої країни не розвивалося так, як Маріуполь. Це завдяки тому, що в управління містом прийшла нова команда зі своїми сучасними підходами на чолі з Вадимом Бойченком», - зазначив Вадим Новинський.

Він підкреслив, що одна людина нічого не зможе зробити без команди однодумців, які націлені працювати на результат. Найближчим соратником Вадима Бойченка на шляху позитивних змін у Маріуполі став Степан Махсма.

«Облік Маріуполя змінився кардинальним чином. Нові сквери, парки, оновлені школи, лікарні, транспорт - усе це заслуга Вадима Бойченка та його команди. Цей успіх був обумовлений не тільки тим, щоб були змінені підходи в управлінні містом, а й тим, що була знищена корупція на муніципальному рівні. Упевнений, цей успіх і методи управління будуть перенесені на рівень Маріупольського району», - зазначив Вадим Новинський.