19:15, 11 січня

Вартість ремонту нового пірсу буде коштувати 30 тисяч гривень

У Маріуполі вандали пошкодили оновлений пірс. Зіпсовані меблі виявила чергова водної станції, яка оглядала територію вранці. Хуліганів шукає поліція. Що їм загрожує?

поділитись:
Вартість ремонту нового пірсу буде коштувати 30 тисяч гривень - фото 1

Розкидані лавки о шостій ранку виявила прибиральниця з водної станції. Жінка вийшла зібрати сміття з урн і побачила пошкоджений пірс. Нагадаємо, оновлений пірс відкрили трохи більше чотирьох місяців тому. Хулігани шість лавок перенесли, аби перегородити прохід. Ще й пошкодили покриття.

Лави важкі, ще й прикручені до підлоги. Володимир припускає, пірс пошкодила компанія відпочивальників.

«Хтось напився, свята відзначав, чудив, все, що завгодно», - вважає житель міста.

Пан Віктор звинувачує в хуліганстві молодь. Чоловік вважає, такі об'єкти в місті необхідно охороняти.

«Треба щось робити, відеокамери встановити. Але знову відеокамери, може щось дадуть, але все одно, якщо він вже такий був, його вже не переробиш», - каже чоловік.

У міськраді повідомили - збиток складає близько тридцяти тисяч гривень. Хуліганів шукає поліція. Триває досудове розслідування.

«Це "Умисне знищення або пошкодження майна". Максимальне покарання, передбачене цією статтею, передбачає собою покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років», - розповіла прес-офіцерка Центрального відділу поліції Мирослава Попова.

Сьогодні підрядник має визначитися з ремонтом. Матеріали в запасі є. Зокрема, в управлінні вирішують, що робити з охороною пірса.

«Дуже багато у нас з'являється нових об'єктів і, напевно, якщо біля кожного об'єкта ставити людину - це і не правильно, і в якийсь момент стане дуже дорого для міста. Тому ми зараз розглядаємо варіант установки камери або камер», - розповів начальник управління молоді та спорту Олексій Казанцев.

Роботи мають завершити до кінця тижня.