19:47, 26.05.2020

Великий ремонт на проспекті Миру

Скільки триватимуть ремонтні роботи на ділянці від проспекту Будівельників до вулиці Леваневського та що зараз там коїться?

поділитись:
Великий ремонт на проспекті Миру - фото 1

Рух транспорту на проспекті Миру через ремонт тимчасово пустили в об'їзд. Утім не всі водії знали, що дорога перекрита для приватних автівок. Дмитро один із них.

«Ну як би проблем не видно. Там робиться благоустрій - це вітається, звичайно, потерпимо нічого страшного. Різні люди є, треба розуміти все, все так для міста робиться», - каже водій Дмитро.

Нині дорогою їздить лише комунальний транспорт, а от зупинку перенесли.

«Там зупинка теж не дуже зручно. По-перше, там будівництво зараз йде, потрібно стрибати, скакати, йти по проїжджій частині. Зараз дуже удобно, але взагалі кому треба ті перейдуть дорогу. Але в основному приватний сектор тут, навіщо йти туди», - каже перехожа Наталя.

Пані Ольга до тимчасових незручностей ставиться з розумінням.

«Зараз звичайно невеликі незручності, але коли тут буде краса і все перебудується, то буде ж краса. Так що можна тимчасово потерпіти», - зазначає жінка.

Пан Євген переважно пересувається велосипедом. Розповідає, з проблемами на дорозі стикається часто.

«Поки немає доріжок велосипедних я маю право їздити по пішохідному. Він закритий хоч там зелений запалюється, він там перерито все. Я чого хотів там їхати, але я живу тут», - каже маріуполець.

Після ремонту тут обіцяють і велосипедні доріжки, і...

«Буде проводиться заміна бортового каменю, дорожнього покриття, буде лягає ФЕМ, також буде по-над фасадами будинків пішохідна зона, озеленення, комунікації також кабельні, водопровідні. Все це буде змінюватися», - розповів підрядник.

Капітальний ремонт планують завершити у вересні. Робота затягується й через викорчовування старих дерев. Нині ж на ділянці...

«Ведуться роботи по демонтажу старого бордюрного каменю, старої тротуарної плитки і частково по демонтажу асфальтобетону, який зараз буде замінений. Одна з родзинок буде у нас по стороні площі свободи. Буде встановлено освітлення додаткове для забезпечення безпеки руху наших пішоходів», - зазначив директор ККП "Маріупольавтодор" Дмитро Чучмай.

Додає, відзавтра переходять на сусідню смугу.