20:02, 16 березня

Тисячі мертвих риб. Чому у Азовському морі помирає бичок та піленгас?

На узбережжя Азовського моря викинуло здохлих бичків та піленгасів. Фахівці вже підрахували збитки майже на 91 мільйон гривень.

поділитись:
Тисячі мертвих риб. Чому у Азовському морі помирає бичок та піленгас? - фото 1

На узбережжі міського пляжу - мертві піленгаси. Відео зняла маріупольчанка та відправила до контакт-центру 15-55. Люди ж почали активно коментувати ситуацію в соцмережах.

Та сьогодні на узбережжі вже жодної дохлої риби. Не бачив мору і пан Едуард. Каже, тільки читав у новинах. Гадає, що тварини гинуть через брудну воду.

«Не встиг сезон початися - брудно. Ми з дружиною їздимо відпочивати в Кирилівку, там немає такого. Приїжджаємо в кінці місяця, коли вода зелена, але зайшов по пояс і видно ноги», - каже відпочивальник.

Крім того на Азовське узбережжя хвилі викидають і мертвого бичка повідомляють спеціалісти рибоохоронного патруля на офіційній сторінці у Facebook. Пишуть, зафіксували тисячі заморених риб на пляжі села Куликівське, у Запорізькій області.

Фахівці додають, найбільше мертвих тварин виявили в прибережних дамбах. Офіційних коментарів журналістам профільні установи поки що не дають. Пообіцяли - деталі та причини загибелі бичків та піленгасів повідомлять додатково.