19:10, 20.05.2020

Ветерани-металурги отримають продуктові набори

Більше 2,5 тисяч пенсіонерів, ветеранів комбінату "Азовсталь", старших за 80 років, отримають продуктові набори від Фонду Ріната Ахметова та металургів.

поділитись:
Ветерани-металурги отримають продуктові набори - фото 1

Борошно, крупи, макарони, цукор і консерви – все це входить до продуктового набору, який отримають ветерани праці металургійного комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест.

Ветерани-металурги отримають продуктові набори - фото 17552

 

Євгенія Бельська - пенсіонерка. За тиждень їй виповниться 84 роки. Розповідає, коли працювала на меткомбінаті «Азовсталь» Групи Метінвест, теж була волонтеркою. І тепер радіє увазі з боку металургів. Сьогодні пані Євгенія отримала продуктовий набір від колишніх колег.

«Тепер мені допомагають, приходять до мене дівчинки, ось чекаю на день народження в четвер. Не забувають, вітають, приходять до мене дуже часто. Ну, залишилося у них гарне враження від мене. Велика допомога, тому що ходити важко», - каже пенсіонерка.

Маіза Козуб на комбінаті «Азовсталь» пропрацювала понад 40 років. Під час карантину майже нікуди не виходила, тому такому подарунку зраділа.

«В основному намагаюся вдома бути. Ну єдине, що хліб, вода. А так, звичайно, велика подяка якби не ці набори, то безумовно було б важко. Ну ви знаєте, важлива звичайно, дуже навіть», - каже жінка.

Жінка впевнена, цих продуктів їй вистачить надовго.

«Ну місяці на півтора. Ну дуже багато. В принципі все досить».

Таку допомогу від Фонду Ріната Ахметова отримають більше 2,5 тисяч ветеранів праці меткомбінату «Азовсталь», старших за 80 років.

«Цю акцію проводить компанія Метінвест спільно з фондом Ріната Ахметова «Допоможемо». Ми показуємо свою турботу про ветеранів, колишніх працівників нашого підприємства, які допомагали будувати, розвивати наше підприємство. І тепер вони знаходяться в положенні, коли вони потребують нашої допомоги. У зв'язку з цим компанія виділила продовольчі набори для ветеранів старшої вікової категорії 80+», - зазначив голова молодих спеціалістів комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест Володимир Сафронов.