19:07, 09 вересня

Відпочивальників Лівобережного територіального центру привітали з днем визволення міста

З піснями та чаюванням – так і з 77-мою річницею визволення Маріуполя привітали пенсіонерів у терцентрі Лівобережного району. Пенсіонери отримали подарунки.

поділитись:
Відпочивальників Лівобережного територіального центру привітали з днем визволення міста - фото 1

Солодощі, санітайзери та вітаміни. Подарунки та привітання з річницею визволення Маріуполя приймають відпочивальники територіального центру на Лівобережжі. Адже завдяки їм - наше місто розвивається та змінюється, наголошують представники муніципалітету.

Розчулена підтримкою пані Тетяна. Запевняє, їхні прохання завжди виконують, проблеми - вирішують, зі святами - вітають. Тож вдячна та задоволена.

«Ми дуже задоволені, ми вдячні, що за нас турбуються, за нас переживають, допомагають нам. Це теж важливо, тому що в нашій країні пенсіонери не дуже якось цінуються, а тут ми відчуваємо турботу, повагу, шану»,- каже пенсіонерка Тетяна Коваль.

Завдяки увазі та подарункам - розвиваються: знаходять в собі таланти, вивчають сучасну техніку, згадують молодість, додає пані Валентина.

« центр привезли, Бойченко подарував в березні синтезатор, ми під нього танцюємо і співаємо, проводимо концерти. Обіди дуже хороші. Теж Бойченко додав нам, зовсім по іншому, смачніше стали готувати і більше в розмірі стали», - каже відпочивальниця центру Валентина Гунько.

Турбота та увага до маріупольців - пріоритет у роботі муніципалітету, наголошують його представники.

«Люди похилого віку, ті, які потребують допомоги, якихось фізпроцедури, яким потрібна якась послуга, яку вони не можуть отримати де-небудь, для цього і створені ці центри і в переддень свята звільнення Маріуполя. Ми і вирішили привітати їх», - розповіла депутатка Маріупольської міської ради Лілія Борисенко.

Крім того, пенсіонери поділилися з депутатами нагальними проблемами та планами на майбутнє.